משלוח חינם בקנייה מעל 349.90 ש"ח | אספקה 3 ימי עסקים
הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו הטבות בלעדיות!

החזרות ומשלוחים

בג’ים פיירטס אכפת לנו שתהיו 100% מרוצים מהקנייה שלכם, אם החלטתם מסיבה כלשהי להחזיר/להחליף פריטים שהוזמנו, אפשר לעשות זאת בדרך המפורטת למטה

שימו לב החזרת/החלפת פריטים תתאפשר כל עוד הפריטים יגיעו באריזה המקורית ובצירוף התוויות, ללא פגם או נזק.

החזרה/החלפה באמצעות נקודת איסוף >

 

הנחיות להחזרת פריט

יש לוודא שאתם עומדים בתנאי השירות המבוקש ושעברו פחות מ-30 יום מקבלת החבילה, ושלא נעשה בפריט כל שימוש ושלא נגרם לו שום פגם/נזק. כמו כן, התוויות והאריזה המקורית שהגיעו עם הפריט חייבים להיות עליו בשלמותם. 

כדי להחזיר פריט שנרכש מאיתנו, הנכם מתבקשים לשלוח לנו מייל לכתובת [email protected], בנושא המייל תרשמו את מספר ההזמנה שלכם, ובתוכן המייל יש לרשום את סיבת ההחזרה
ובאיזה דרך תרצה/י שנזכה אותך: קבלת קרדיט לשימוש באתר ובחנויות ללא מגבלת זמן או זיכוי אמצעי התשלום בו השתמשת ברכישה.
אם מדובר בהחלפה, יש לפרט ולציין איזה פריטים תרצו להחליף.

אחרי שהמייל שלכם יתקבל במחלקת ההחזרות שלנו, אנחנו נפתח לכם פנייה בקשר לביצוע ההחזרה / החלפה, אתם תקבלנו במייל חוזר תווית החזרה אשר אותה יש להדפיס, ולהדביק על החבילה המוחזרת. (נא להדביק מעל התווית המקורית)
את החבילה יש להפקיד באותה נקודת איסוף אשר בחרתם בעת ההזמנה, אם השתמשתם בשירות שליח עד הבית, אנו נדאג לשלוח לכם רשימה של נקודות האיסוף הנמצאות בקרבתכם.

*באחריות הלקוח ליצור איתנו קשר על מנת לבדוק את סטטוס החבילה המוחזרת.

*לא ניתן לבצע החלפה עם שליח.

חשוב

*בהזמנות הכוללות 3 פריטים או פחות לא ניתן להשתמש בשירות החינמי של החלפת מוצרים (ניתן לבצע החלפה בעלות של 29.90ש”ח)

* בהזמנות מעל 3 פריטים אנו מאפשרים החלפה ראשונה בחינם על חשבוננו. כל החלפה נוספת הינה בעלות מסובסדת של 29.90 ש”ח עבור שליחת החבילה חזרה אלינו באמצעות נקודת האיסוף ומשלוח נוסף של הפריט החדש ללקוח/ה.

*באחריות הלקוח ליצור איתנו קשר על מנת לבדוק את סטטוס החבילה המוחזרת / לא ישוחררו פריטים חדשים כל עוד הפריטים המוחזרים לא הופקדו במחסנים שלנו.

* לא ניתן לזכות כרטיסי דיירקט, אבל ניתן לזכות כרטיס אחר במידה וישנו. יש לקחת בחשבון שזמן ההחזר עלול להתארך. לחילופין ניתן לקבל זיכוי לרכישה באתר.

* החזרת פריטים שנרכשו באמצעות קרדיט באתר יזוכו על ידי החזרת הקרדיט לחשבון האישי באתר.

* במידה והלקוח ביצע הזמנה באתר באמצעות גיפט-קארד ובחר להחזיר את הפריטים, הזיכוי יינתן באמצעות קרדיט בלבד ולא באמצעות זיכוי כספי. אנו נספק החזר כספי מלא, בניכוי דמי המשלוח, ובהתאם להנחיות חברות האשראי. הזיכוי הכספי יינתן תוך 20 יום, מיום קבלת הפריט/ים חזרה אל מחסני האתר.

* במקרה של ביטול עסקה לאחר שהחבילה נשלחה ולאחר החזרת הסחורה למחסנים שלנו, יינתן זיכוי כספי מלא בניכוי עלויות המשלוח מסך הזיכוי. הזיכוי יינתן בתנאי שהפריט יוחזר ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק – ועם התווית עליו כפי שהתקבל.

* שימו לב במקרה וקיבלתם משלוח חינם על חשבוננו והחלטתם מסיבה כלשהי להחזיר פריטים
וערך הקנייה החדש לאחר ההחזרה הינו קטן מ249.90 ש”ח אנו נהיה רשאים לקזז עלות המשלוח מסך ההחזר אשר מגיע לכם.

*ההחזר הכספי יעובד תוך מקסימום 20 יום ממועד החזרת הפריט, אך ורק לאמצעי התשלום שממנו בוצעה ההזמנה. הוא יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית (כלומר: עסקה שבוצעה בתשלומים תזוכה במספר תשלומים תואם, ועסקה שחויבה בתשלום בודד תזוכה בתשלום אחד).

בכל שלב ניתן ליצור קשר עם שירות הלקוחות שישמח לסייע בטל׳
074-7219867 או בוצאפ דרך הכפתור המופיע באתר, או במייל [email protected]

Shopping cart
There are no products in the cart!
Continue shopping
0
דילוג לתוכן